Eko Higjiena

Asfaltohet edhe degëzimi i rrugës “21 Shtatori“ në Skifteraj

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Viti – Së shpejti do të filloj edhe rivitalizimi i rrugës kryesore të kësaj lagjeje ka shkruar Sokol Haliti.

Uji Dea

Sokol Haliti javën e ka nisur me realizimin e projekteve që po prekin çdo cep të komunës së Vitisë.
“Jam i kënaqur që projektet që i kam premtuar po realizohen të gjitha dhe kjo është një e arritur e madhe sepse përftue është çdo fshat e hapësirë publike e Vitisë” ka thënë Haliti./rajonipress/