Arta vjen edhe me një fotosesion nga shkretëtira

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Arta është angazhuar më shumë këtë verë me fotografi nëpër rrjetet sociale, teksa shfaqet shumë groteske dhe me stil në fotot e saj.

Kësaj here ajo është shfaqur me një fustan rrjetë veror e ulur në rërë teksa shikon në mënyrë provokative fotoaparatin.

Pos kësaj ajo ka të vënë grim të rëndë kurse në vesh mban vath të arit ashtu sikurse ka një byzylyk të arit në dorën e saj të djathtë dhe një orë të shtrenjtë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS