Arta s’i lënë vend imagjinatës me fotot nga Zanzibari

Arta Nitaj është duke i vazhduar pushimet e saj luksoze në Zanzibar të Tanzanisë.

Aktorja dhe modelja kosovare ka disa ditë që është në Zanzibar dhe fotot e saj në bikine nuk kanë të ndalur.

Bukuroshja sot ka sjell një set fotografik me bikine të verdha e ku pozon në ballkonin e vilës së saj, por një fotografi edhe nga ambientet e brendshme.

Kujtojmë se edhe ditëve të tjera Arta ka postuar sete në bikine, por që nuk ka treguar se më kënd është e shoqëruar ajo në këto pushime. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS