RCCOLA

Arta pas Ibizas shfaqet me veshje sportive

/ 1 minutë lexim

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka treguar edhe njëherë format e saj të tonifikuara.

Bukuroshja kosovare është shumë aktive në rrjetin social në Instagram dhe sonte ajo ka treguar asetet e saj, por në veshje sportive.

Eco Higjiena

E veshur në tuta sportive, ajo shfaq belin e saj të ngushtë derisa poshtë fotografive ka shkruar “Bebiii”.

Kujtojmë që para dy jave Arta realizoi një fotosesion në Ibiza të Spanjës, në bikine dhe në një fustan ku shfaq asetet e saj seksi. /GazetaExpress/