Arta Nitaj vë në pah linjat tërheqëse të trupit

Modelja shqiptare, Arta Nitaj merr çdo herë vëmendje me paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Kështu ka ndodhur edhe një postim të radhës që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram, teksa vuri në pah fizikun e përsosur.

Bukuroshja nga Peja është mjaft e përkushtuar ndaj përmbajtjes së linjave me ushtrime intensive në palestër, nga ku shpesh herë i mban të informuar admiruesit e saj.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Por, ditëve të fundit, Arta ka nisur pushimet në Itali, ndërsa ka sjellur imazhe të ndryshme nga atje.

Në fotot e reja, zeshkania theksoj format në një fustan të gjatë dhe të ngushtë ngjyrë portokalli me vija të bardha anësore.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Dukjen ajo e përshtati me sandale ‘Louis Vuitton’, ndërsa flokët e gjata i la prapa supeve me dy gërsheta përpara.

“Lumturia është aq e bukur”, shkruan Arta në mbishkrimin e fotografive.

Arta përndryshe së fundmi u paraqit edhe në videoklipin e ri të Dafina Zeqirit dhe Kidës “Luje belin”. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS