Arta Nitaj ka diçka për të thënë “mbi vëmendjen”

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është shfaqur me një thënie interesante.

Bukuroshja kosovare është bërë e njohur me paraqitjet e saj në rrjetet sociale por edhe nga seriali “O sa mirë”.

Por, sonte Arta ka ardhur me një thënie që duket se asaj i ka sjell sukses.

“U përpoqa që të tërheq vëmendje por vëmendja më pagoi mua”, ka shkruar Arta.

Përndryshe, Arta ka më shumë se 317 mijë ndjekës në Instagram. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS