Eko Higjiena

Arrestohet vajza e aktorëve Moore dhe Willis

/ 1 minutë lexim

New York, 11 qershor – Scout Willis, vajza 20-vjeçare e Demi Moore dhe Bruce Willis u arrestua nga policia e New York, ndërkohë që po pinte një birrë.

Në SHBA konsumi i alkoolit në publik nën 21 vjeç është e ndaluar.

RCCOLA

Kjo ndodhi të hënën në orën 19:00, në Sheshin Union. Scout i dha agjentëve një dokument identikimi fallco, duke u hequr si një far Katherine Kelly, sipas raportimeve nga New York Daily News.

Vajza 20 vjeçare, e treta nga fëmijët e Moore dhe Willis, u lirua me kusht, por me 31 korrik duhet të paraqitet në gjykatën e Manhattan.