Arjola shfaqet me pushime në Ksamil, bën një cilësim për veten

Aktorja dhe tani ylli i Big Brother Albania VIP 1, Arjola Demiri, ka treguar se ku është duke i kaluar pushimet këtë vit

Bukuroshja e ekraneve nga Tropoja ka zgjedhur që të zbarkojë në jug të Shqipërisë.

Ajo po qëndron në Principote të Ksamilit.

“Gjysmë perëndeshë, gjysmë dreq”, ka shkruar ajo për vetën e saj në këto foto ku ajo shihet se ka të veshur bikine të zeza bashkë me një këmishë të bardh. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS