Arjola merr një buqetë me lule, sa e lumtur

Aktorja dhe ylli i Big Brother Albania 1, Arjola Demiri është shfaqur e lumtur sot.

Aktorja ka postuar një set fotografish e veshur me një palë veshje serioze, teksa në dorë mban një buqetë lule.

Teksa ajo ecë në sheshin Skënderbe në Tiranë, Arjola mban një tufë lule rozë në duar.

Ajo është shumë e lumtur për këtë, pavarësisht se nuk tregon se kush ishte dhuruesi/ja e kësaj buqete me lule për aktoren.

“Hajt hidheni nga nje 💙!”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS