Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e ri fotografik.

E veshur paksa me stil të cowboyve në Amerikë, Arbenita ka pasur të veshur një veshje të zezë, e cila shfaq asetet e saj seksi dhe trupin e tonifikuar.

Arbenita vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, sidomos me fotosesione ku ajo është fytyrë e disa prodhuesve të veshjeve të tekstilit.

E bukuroshja nga Kumanova ka zgjedhur që t’i përkushtohet karrierës së saj si modele duke postuar vazhdimisht foto nga fotosesionet e saj. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS