Anxhela i beson dashurisë së vërtetë

Modelja e njohur shqiptare, Anxhela Martini, shpesh herë është gjendur në faqet e shtypit rozë, lidhur me jetën e saj private.

Ajo është folur për lidhje të mundshme të saj me personazhe të ndryshme të njohura, por te gjitha jane hedhur poshte nga Martini.

Sipas vëllaut të saj, Blerti Ceprati, modelja i beson dashurisë së vërtetë.

“Anxhela beson vetëm te sinqeriteti dhe dashuria e vërtetë. Motra ime nuk bën gjëra për inerci, pasi kurrë nuk është vetëm. Në çdo çast i qëndron pranë dhe familja, si shpirtërisht ashtu fizikisht”, ka thënë ai për mediat shqiptare.

Ai ka bere te ditur se me bisedat që ka bërë me te si vëlla, ajo ka treguar atij edhe për ndonjë mashkull që e ka zhgënjyer:

“Kjo gjë i ndodh në jetë si mashkullit ashtu dhe femrës, kështu që nuk përjashtohen rastet.”/Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).