Alekta Vejsiu duket elegante

Alketa pozon me fustan të shkurtër. Alekta Vejsiu duket elegante thuajse gjithmonë.

Duke u veshur me shumë stil ajo pëlqehet shumë nga fansat e saj.

Së fundmi u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër me ngjyrë të zezë.

Dhe po duket sa zonjë, aq edhe atraktive.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS