Mobi Casa

Aktori shqiptar ngrit italianët në ‘qiellin e shtatë’

/ 1 minutë lexim

Los Angeles, 7 qershor – Aktori i njohur me origjinë shqiptare, James Belushi, nuk është ndonjë personazh shumë i ndjekur nga paparacët, pasi dihet që ata janë në kërkim të Kim Kardashian, Rihannës, Lady Gagas etj.

Por, jo për italianët, të paktën jo në këtë rast, pasi mediat e tyre kanë qenë super të lumtura me faktin që Xhejms Belushi është shfaqur me motorin më të famshëm italian, Vespa, në Brentwood, lagjen e divave në Los Angeles.

Mobi Casa

Dhe kjo, nuk është pak për italianët, pasi Belushi i ka bërë një reklamë të mirë Vespës, e cila shihet si një pasuri kombëtare