Hidromorava

Aksidentohet Mehmet Kosova

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Aktori i njohur turk, Kenan Imirzialoglu i njohur në gjithë trevat shqiptare për rolet e tij si Mehmet Kosova dhe Ezeli është aksidentuar me makinë në Stamboll.

Mediat turke kanë lajmëruar se gjendja e tij shëndetsore nuk është e mirë por ai nuk gjendet në rrezikë për jetën.

RCCOLA

Kujtojmë se aktori vizitoi vendin tonë në vitin 2009 me ç`rast u prit nga shumë adhurues të tij./indeksonline/