Aksident i rëndë në dalje të rrugës Gjilan – Bujanoc, humbin jetën dy persona

Gjilan – Ismet Hashani ka konfirmuar për rajonipress se tek pompa e benzinës HIP afër Shilloves nga një aksident i rëndë trafiku jetën e kanë humbur dy persona. Në aksident janë përfshirë tri vetura, derisa policia dhe ekipi mjekësor ende janë në vendin e ngjarjes.

Dy persona kanë humbur jetën afër pompës HIP Petroll në dalje të Gjilanit në drejtim të rrugës së Bujanocit. Vdekjen e dy personave e ka konfirmuar për rajonipress Ismet Hashani zëdhënës i policisë.

Hashani tha se policia dhe ekipet mjekësore janë në vendin e ngjarjes dhe po merren të gjitha dëshmitë në vendin e ngjarjes./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).