Aferdita Dreshaj në top formë!

Modelja e famshme shqiptare, Aferdita Dreshaj, është e njohur për linjat e saj të shkëlqyera të trupit.

Modelja i kushton shumë rëndësi fizikut të saj, duke iu përkushtuar intensivisht palestrës.

Aferdita ka ndarë sot me ndjekësit e saj të Instagramit një fotografi pikërisht nga palestra.

“Djegie e plotë e trupit të enjtën” ka shkruar ajo.

Në fotografi vërehen dukshëm format e saj perfekte, barku i sheshtë dhe trupi “fit” i Aferditës./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS