UBT

Adrola Dushi shfaqet tejet simpatik

/ 2 minuta lexim
RCCOLA

E njohur për sharmin dhe elegancën e saj, modelja e famshme Adrola Dushi ka mahnitur ndjekësit në Instagram me serinë e saj të fundit të fotografitë.

Ajo shfaqet tejet e lezetshme, duke kombinuar joshjen me simpatinë nëpërmjet një veshjeje verore që të rrëmben vëmendjen.

Liverpooli pëson një goditje të rëndë para ndeshjes me Arsenalin, shtohen problemet për…Biden: Ne do t’i përgjigjemi vrajses së ushtarëve amerikanë në JordaniLavrov me propagandë speciale, përmend Kosovën dhe faktorin shqiptar në BallkanProblemet e raportuara nga qytetarët e Prishtinës, rregullohen nga komuna​Edhe një ditë afat për aplikim për subvencionim të pajisjeve efiçiente

Bukuroshja shqiptare ka zgjedhur për këtë rast një kostum dy pjesësh që është një ode e vërtetë për sezonin e ngrohtë.

Veshja me motive florale dhe ngjyra të ndezura i jep shkëlqim edhe më shumë Adrolës.

Mobi Casa

Stili i flokëve të Adrolës shton më tej një prekje të vecantë në pamjen e saj.

Ajo i ka ndarë flokët në mes, duke i përfunduar me gërsheta të rregulluara.

Në lidhje me grimin, Adrola ka zgjedhur një paletë të ngjyrave të buta që theksojnë tiparet e saj perfekte.

Kjo zgjedhje e grimin shtrihet në harmoni me tonet e veshjes dhe në përgjithësi, me temën verore që ajo po përçon.

Fotot e Adrola Dushit në Instagram janë një dëshmi e stilit të saj të pakontestueshëm dhe aftësisë për të kombinuar trendet e modës me personalitetin e saj unik. /Telegrafi/