Hidromorava

Adelina Ismaili shkëlqen me këtë paraqitje për 8 mars

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

“Dita Ndërkombëtare e Gruas” 8 marsi, është kthyer në një simbol të veçantë për nënat dhe vajzat pasi ato to marrin dhurata nga fëmijët, bashkëshortët, miqtë në shenjë mirënjohje dhe respekti, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Pikërisht sot ka rastisur që të transmetohet edhe emisioni i artistes Adelina Ismaili “Show i së premtes”, ku ajo ka shkëlqyer me paraqitjen e saj si gjithmonë me class.

RCCOLA

E natyrisht sa herë pozon Adelina komentet pozitive nuk mungojnë pasi asaj çdo gjë i ka hije sepse është Adelinë.