Adelina 1.5 milion klikime për 9 ditë me klipin e ri

Këngëtarja e njohur kosovare Adelina Ismaili, e cila këto ditë po pushton vendet bregdetare me koncerte, pasi promovoi klipin më të ri në gjuhën shqipe ”Ku ma ke” dhe pas koncertit në Sarandë, destinacion kishte Ulqinin, atje ku e prisnin me padurim fansat e saj.

Edhe këtë vit Adelina atje theu rekordin e rradhës me një publik.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS