57 të vdekur, tri raste pozitive me COVID-19 dhe 24 të shëruar në Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Komunën e Kamenicës, tre persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19, dhe 24 të tjerë janë shëruar.

Bilanci me COVID-19 në komunën e Kamenicws:
-1516 raste të identifikuara,
-1362 të shëruar plotësisht,
– 97 raste aktive,
– 57 të vdekur.
Mbaj distancën, përdor maskën dhe pastro duart! Ruani vetën dhe të tjerët.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS