57 raste pozitive me COVID-19 dhe tetë të shëruar në Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se sot në Komunën e Kamenicës, 57 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

Bilanci në komunën e Kamenicës:
*2825 të infektuar,
*2432 të shëruar,
*82 të vdekur,
*311 raste pozitive.

Ju lutem respektoni rregullat e Institutit.
Ruani veten dhe të tjerët!
Vaksinohuni!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS