42 raste pozitive me COVID-19 dhe një i shëruar në Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se sot në Komunën e Kamenicës, 42 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

Bilanci në komunën e Kamenicës
*2613 të infektuar,
*2373 të shëruar,
*82 të vdekur,
*158 raste pozitive.
Ju lutem respektoni rregullat e Institutit.
Ruani veten dhe të tjerët!
Vaksinohuni!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS