4 raste pozitive me COVID-19 dhe 19 të shëruar në Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se sot në Komunën e Kamenicës, 4 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe 19 janë shëruar.

Bilanci në komunën e Kamenicës
*3687 të infektuar,
*3552 të shëruar,
*84 të vdekur,
*51 raste pozitive.

Ju lutem respektoni rregullat e Institutit.
Ruani veten dhe të tjerët!
Vaksinohuni!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS