38 të shëruar dhe pesë raste pozitive me COVID-19 në Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në Komunën e Kamenicës pesë persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe 38 të tjerë janë shëruar.

Bilanci në komunën e Kamenicës:
2264 raste,
2085 të shëruar,
104 raste aktive,
75 të vdekur.

Mbani distancën, përdorni maskën , pastroni duart. Ruani vetën dhe të tjerët!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS