18 të shëruar me COVID-19 në Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në Komunën e Kamenicës 18 persona janë shëruar nga COVID-19.

Bilanci në komunën e Kamenicës:
– 2274 raste,
– 2144 të shëruar,
– 51 raste aktive,
– 79 të vdekur.

Mbani distancën, përdorni maskën, pastroni duart. Ruani vetën dhe të tjerët!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS