Hidromorava

Zyrtari i një banke në Gjilan lajmëron policinë për 100 euro të falsifikuara

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Gjilan – Në rrugën “Adem Jashari” në Gjilan ankuesi mashkull kosovar zyrtar i bankës, ka informuar se gjatë numërimit të parave kishte hasur në një monedhë prej 100 € të falsifikuara.

Uji Dea

Monedha është konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/