Zyrtare: Kjo është lista e të ftuarve te Shqipëria

Eduardo Reja ka publikuar listën me lojtarët e tij që ka grumbulluar për dy ndeshjet e vlefshme për Nations League.

Më datë 24 shtator, Shqipëria do të ndeshet jashtë ndaj Izraelit dhe më 27 shtator do të ndeshet në “Air Albania” kundër Islandës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS