Zyrtare: Arsenali tregon numrin e Xhakës

Granit Xhaka do ta bartë fanellën me numrin 29

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, do të bartë fanellën me numrin 29 te Arsenali sezonin e ardhshëm.

Arsenali ka bërë të ditur se Granit Xhaka ka zgjedhur të mbaj numrin 29 për shkak se ka lindur më 1992, dhe dy numrat e fundit të vitit nëse i kthejmë mbrapa del pikërisht 29. /Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).