RCCOLA

‘Zot falma’ thotë Vjosa Emini

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja e njohur Vjosa Emini, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Zot falma”, mban titullin kënga më e re e këngëtares e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga Vjosa.

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Fundamenti

Premierë: “Zot falma” nga Vjosa Emini.

Dëgjim të këndshëm