Zonja e skenës Shkurte Fejza sot feston ditëlindjen, ja si e uron bashkëshorti

Këngëtarja e cila ka bërë epokë në muzikën popullore shqiptare, pamedyshje është Mbretëresha e muzikës popullore Shkurte Fejza, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E vlerësuar me çmimet më të larta nga institucionet e trojeve shqiptare, Shkurta vazhdon të jetë shumë aktive në skenë dhe tejet e pëlqyer nga publiku.

E sot më shumë se asnjëherë, ajo ka arsye për të qenë e lumtur, pasi pikërisht sot Shkurtja feston ditëlindjen.

Bashkëshorti i saj Hajrush Behluli përmes një postimi në profilin e tij, ka uruar Shkurten me fjalët: Jeta ime kur jam me ty bota është e imja, gëzuar ditëlindjen.

Me këtë rast edhe ne i urojmë Shkurte Fejzës, shëndet e gjitha të mirat në jetë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).