Zogu tregon momentet e shkëlqimit të vitit 2014

Këngëtarja Altuna Sejdiu ka treguar momentet më të mira të saj gjatë vitit 2014.Tuna ka përmbledhur në një video prej 1 minutë e një sekondë të gjitha ngjarjet që shënuan vitin që po lëmë pas.

Ajo ka përmendur fitoren e Ergin Dinit në X Factor, garën e saj në Dancing ëith the Stars, sidomos nata kur u paraqit me veshje kombëtare.

Ajo një momente të veçant e ka konsideruar edhe udhëtimin në Xhamajkë me të dashurin e saj dhe momentin kur hiti i saj “Fenix” arriti 20 milion kopje gjatë këtij viti.

Këto janë momentet e Tunës më 2014-12-311. 20 milionë klikime për Fenixin

2. Fitorja e dytë radhazi në X Factor

3. “Jamaica”, aventura me @cozman

4. Xhirimi dhe lansimi i “MMV”

5. Xhirimi dhe lansimi i “Pardon”

6. Pjesëmarrja në serialin “o sa Mirë” në rol aktrimi

7. Fillimi i pjesëmarrjes në Dancing with the Stars Albania

8. Fenix Tour 2 – Dimensioni i ri me performanca speciale gjatë verës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS