Zogu tregon momentet e shkëlqimit të vitit 2014

Këngëtarja Altuna Sejdiu ka treguar momentet më të mira të saj gjatë vitit 2014.Tuna ka përmbledhur në një video prej 1 minutë e një sekondë të gjitha ngjarjet që shënuan vitin që po lëmë pas.

Ajo ka përmendur fitoren e Ergin Dinit në X Factor, garën e saj në Dancing ëith the Stars, sidomos nata kur u paraqit me veshje kombëtare.

Ajo një momente të veçant e ka konsideruar edhe udhëtimin në Xhamajkë me të dashurin e saj dhe momentin kur hiti i saj “Fenix” arriti 20 milion kopje gjatë këtij viti.

Këto janë momentet e Tunës më 2014-12-311. 20 milionë klikime për Fenixin

2. Fitorja e dytë radhazi në X Factor

3. “Jamaica”, aventura me @cozman

4. Xhirimi dhe lansimi i “MMV”

5. Xhirimi dhe lansimi i “Pardon”

6. Pjesëmarrja në serialin “o sa Mirë” në rol aktrimi

7. Fillimi i pjesëmarrjes në Dancing with the Stars Albania

8. Fenix Tour 2 – Dimensioni i ri me performanca speciale gjatë verës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).