RCCOLA

‘Zogjtë po Ikin’ vjen nga Eli Fara

/ 1 minutë lexim
KKVITI

Këngëtarja e njohur Eli Fara, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Zogjtë po Ikin”, mban titullin kënga më e re e këngëtares e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga Eli

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Mobi Casa

Premierë: “Zogjtë po Ikin” nga Eli Fara.

Dëgjim të këndshëm