Uji Dea

Zhegrova rikthehet nga lëndimi, por mbetet në bankë

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Edon Zhegrova është rikthyer nga lëndimi që ia pamundësoi paraqitjen në ndeshjen e kthimit çerekfinale ndaj Aston Villas në Ligën e Konferencës.

Megjithatë, ylli kosovar do të jetë në bankën rezervë për ndeshjen e sotme, shkruan Gazeta Express.

UBT

Lille luan në shtëpi ndaj Strasbourg, në kuadër të javës së 30-të në Ligue 1.

Lille i nveojitet fitorja për të mbetur brenda top-4shes dhe ta ëndërrojë ende kualifikimin në Ligën e Kampionëve.