Zhegrova ftohet për ndeshjen e Europa League

Genk e pret Beshiktashin për ndeshjen e fazës së grupeve të Europa League.

Phillipe Clement ka publikuar listën me futbollistët e ftuar për ndeshjen e së enjtes.

Në mesin e të ftuarve është edhe ylli i Kosovës, Edon Zhegrova.

19 vjeçari është duke u përfshirë në skuadër në ndeshjet e fundit pas një qëndrimi jashtë për disa lojë. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).