KKVITI

Zhduket një person në Gjilan

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Gjilan – Ankuesja femër kosovare ka informuar se viktima mashkull është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Uji Dea

Lidhur me rastin janë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për procedura të mëtejme hetimore njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/