Eko Higjiena

Zhduket një femër në Gjilan, policia po heton rastin

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Gjilan – Me datën 25.03.2024 një femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Uji Dea

Rasti është duke u hetuar nga policia dhe është cilësuar si person i zhdukur./rajonipress/