Zhduken dy motra nga Vitia, policia po kryen hetime intensive për gjetjen e tyre

Viti – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se dy vajzat e tij viktimat femra kosovare kanë dalur nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tyre.

Policia ndërkaq është duke kryer hetime intensive për gjetjen e tyre thuhet në njoftimin e policisë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS