Zeneli shënon dy gola ndaj Mariborit

Sulmuesi i Kosovës, Zeneli e ka shfrytëzuar rikthimin pas lëndimit, ku ai sot shënoi dy super-gola në miqësoren ndaj Mariborit.

Zeneli edicionin e kaluar ka qenë pothuajse i lënduar, por dalëngadalë po rikthehet në formën e dikurshme, shkruan albinfo.ch.

Ai pritet të ndihmojë Kosovën në ndeshjen ndaj Maqedonisë Veriore në muajin tetor, duke shpresuar në kualifikim në Euro 2021.

Zeneli shënon dy gola ndaj Mariborit

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).