Zeneli luan vetëm 5 minuta në dështimin e Stade de Reims!

​Arbër Zeneli ka luajtur vetëm disa minuta në barazimin 1-1 të skuadrës së tij, Stade de Reims me Toulouse.

Aktualisht, nuk po shkon gjithçka siç duhet për Arbër Zenelin në Francë te klubi i Stade de Reims, shkruan Gazeta Express.

Talenti i Kosovës, që u transferua në merkaton e janarit nga Heerenveen te Stade de Reims, ishte në stol për ndeshjen që Reims e barazoi në udhëtim me Touluse.

Ai u inkuadrua vetëm në minutën e 85’, duke mos arritur që të bëjë diçka më shumë se shokët e skuadrës që ishin në fushë nga minuta e parë.

Sido që të jetë, ky është vetëm fillimi, me kalimin e ditëve, Zeneli shpreson të zë vend në formacionin titullar. /Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).