Uji Dea

Zemaj i kërkon përballje në zgjedhje VV-së pas sondazhit të fundit: Dilni matuni, hajnat e shekullit

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj i ka kërkuar përballje Vetëvendosjes, pas publikimit të sondazhit të fundit të realizuar nga kompania ‘UBO Consulting’ i cili e renditë LDK-në, si forcën e tretë politike në Kosovë.

Zemaj i ka kërkuar VV-së që të dalin dhe të maten në zgjedhje.

Mobi Casa

“Nuk mbrohen 781 tenderët sekret me sondazhe të fabrikuara. Dilni matuni, hajnat e shekullit!“, ka shkruar ai.