Zaimina Vasjari shkëlqen në fustan të kuq, shfaq linjat seksi

Zaimina Vasjari konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare dhe me të drejt.

Zeshkanja joshëse përherë befason me paraqitjet në Instagram në të cilat shfaqet në formë të mirë dhe me shumë stil, shkruan Indeksonline.

Edhe në një imazh që ka realizuar së fundi, ajo erdhi joshëse ndërsa në pah si çdo herë vuri linjat e saj dhe fizikun perfekt.

E veshur në një fustan të kuq dhe shkurtë, Zaimina impresionoj me dukjen e saj dhe sharmin.

Ndryshe, Zaimina është nënë dhe ka një vajzë 1 vjeçare që e pagëzoj me emrin, Khloe./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS