RCCOLA

Zaimina Vasjari shfaq format e saj të mrekullueshme

/ 1 minutë lexim
KKVITI

Këngëtarja e njohur shqiptare Zaimina Vasjari ka lënë ndjekësit e saj pa fjalë me publikimin e disa fotografive të reja në rrjetet sociale.

Në fotografitë e fundit, Zaimina ka vendosur të pozojë në një palë bikini njëpjesësh me dizajn leopardi, një zgjedhje e guximshme dhe në trend që përshtatet perfekt me stilin dhe personalitetin e saj.

Veshja ekskluzive ka arritur të theksojë dhe të nxjerrë në pah linjat fantastike të këngëtares, duke e bërë atë të duket si një perëndeshë e plazhit.

Mobi Casa

Për të kompletuar pamjen e saj plazhi, Zaimina ka zgjedhur një grim të lehtë që nxjerr në plan të parë bukurinë natyrale dhe karakteristikat e saj të këndshme.

Zaimina Vasjari është e njohur për fotografitë e saj të shpeshta dhe postimet në rrjetet sociale, të cilat tregojnë një jetë të mbushur me stil dhe aventura. /Telegrafi/