Zaimina Vasjari sërish në qendër të vëmendjes, duket joshëse me fustan të kuq

Zaimina Vasjari vazhdon të qëndrojë në qendër të vëmendjes për një kohë të gjatë.

Ndonëse nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor, por bukuroshja brune është më se e fokusuar në linjën e saj të veshjeve.

Biznesi i fustaneve të saj ka arritur të jetë i kërkuar, e kjo krejt për shkak të reklamimit nga vetë këngëtarja.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Zaimina ka publikuar një fotografi përrallore e ulur në një luhatëse me lule.

E veshur me fustan të kuq, ajo ka vënë në plan të parë këmbët e tonifikuara, ndërsa krejt kësaj dukje i ka shtuar edhe makijazh të rëndë.

Këngëtarja shqiptare nuk ndalet duke mbajtur të azhurnuar ndjekësit e saj, përkundër faktit se është edhe një nënë e përkushtuar.

Në këtë kohë kur shumica e artistëve shqiptar kanë filluar pushimet, edhe Zaimina nuk i ka lënë anash imazhet ku ka pozuar me bikini. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).