Zaimina Vasjari i rikthehet muzikës

E shkëputur prej kohësh nga muzika për t’u fokusuar tek biznesi i saj i veshjeve, si edhe për t’ju përkushtuar familjes, Zaimina Vasjari tanimë do të vijë me prurje të reja.

Në një intervistë të fundit, këngëtarja zbuloi se do të rikthehet me disa projekte.

Ajo tha se është duke punuar për këngë që do të vijnë edhe me klipe.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).