Zaimina Vasjari “djeg” me fustanin e ngushtë

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari ka publikuar imazhe të reja, si gjithmonë provokuese në “InstaStory”.

Aty shihet shumë seksi me fustanin shumë të ngushtë dhe seksi që mbante veshur, transmeton Indeksonline.

Ndryshe, ajo gëzon forma të mira trupore ani pse ka pak muaj që ka sjell në jetë fëmijën e parë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).