Zaimina Vajsari feston ditëlindjen, për të mosha është vetëm një numër

Ish-Miss Shqipëria dhe një nga këngëtaret më seksi në tregun shqiptar, ditën e sotme feston ditëlindjen.

Bëhet fjalë për Zaimina Vasjarin e cila pak minuta më parë ka publikuar edhe një video urimi për veten.

Por ajo çka shumë nuk dinë është mosha e këngëtares së njohur, e cila para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë. Bukuroshja e ekranit është plot 32 vjeç, por vazhdon të mbetet në formë si të shumë vite më parë.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).