Zaimina tërheq vëmendjen me fustanin e kuq që i ekspozon këmbët

Edhe pse e tërhequr nga skena muzikore, Zaimina Vasjari vazhdon të përcillet nga fansat e saj.

Këngëtarja e shndërruar në sipërmarrëse numëron mbi 601 mijë ndjekës në Instagram, ku nuk mungojnë imazhet që tërheqin vëmendje.

Krahas fotografive familjare dhe atyre reklamuese, spikatin edhe imazhet përmes të cilave ajo vë në pah figurën e saj.

Këtë fundjavë, Zaimina ka pozuar me fustan të kuq duke marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj.

Veshja që i ekspozon këmbët e Vasjarit, në të njëjtën kohë thekson edhe linjat e saja trupore. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS