Zaimina sikur ‘bombë’ në paraqitjen e fundit

Zaimina Vasjari është e njohur për publikun shqiptarë si një femër mjaft atraktive.

Ajo njihet si këngëtare dhe ish ‘Miss Shqipëria’ në vitin 2002, kur ajo ishte vetëm 16 vjeçare, shkruan Indeksonline.

Zaiminën kohëve të fundit e kemi parë pak në skenën muzikore, pasiqë ajo është bërë nënë e një vajze dhe i është dedikuar më shumë jetës familjare.

Por, ajo nuk ka humbur aspak nga shkëlqimi i saj. Së fundmi është paraqitur në llogarinë e saj në Instagram, duke e dëshmuar se vazhdon të jetë një femër tejet atraktive dhe me forma bombastike trupore. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS