Mobi Casa

Zaimina pozon, ja si duket…

/ 1 minutë lexim

Këngëtaren Zaimina Vasjari ka vite që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Megjithatë me raste ajo bëhet aktive në rrjetet sociale

RCCOLA

Së fundi, Zaimina ka postuar disa foto me djalin, vajzën e saj dhe motrat e tyre të veshur të gjithë me të kuqe dhe mund të themi se duken si kartolina.

Me këto foto këngëtarja i ka uruar të gjithë ndjekësit: Gëzuar Krishtlindjen nga familja jonë!