Zaimina poston foto të nxehta nga shtëpia

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo publikon herë pas here foto të ndryshme nga përditshmëria, konkretisht nga karantina, të cilën e ka kaluar me bashkëshortin dhe vajzën e vogël.

Të shumtat kanë qenë edhe rastet, kur këngëtarja ka marrë edhe poza provokuese.

Më e fundit, ka qenë ditën e sotme, ku Zaimina shfaqet në oborrin e shtëpisë e veshur me bikini ndërsa i ka pyetur ndjekësit nëse do dikush pak nga pjata të cilën ajo po e mban në dorë.

Megjithatë vëmendjen e ndjekësve e kanë marrë format perfekte të këngëtares, të cilat janë shoqëruar nga shumë komente.

‘Makarona do dikush?’, shkruan bukuroshja./newsbomb

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS