Zaimina poston foto të nxehta nga shtëpia

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo publikon herë pas here foto të ndryshme nga përditshmëria, konkretisht nga karantina, të cilën e ka kaluar me bashkëshortin dhe vajzën e vogël.

Të shumtat kanë qenë edhe rastet, kur këngëtarja ka marrë edhe poza provokuese.

Më e fundit, ka qenë ditën e sotme, ku Zaimina shfaqet në oborrin e shtëpisë e veshur me bikini ndërsa i ka pyetur ndjekësit nëse do dikush pak nga pjata të cilën ajo po e mban në dorë.

Megjithatë vëmendjen e ndjekësve e kanë marrë format perfekte të këngëtares, të cilat janë shoqëruar nga shumë komente.

‘Makarona do dikush?’, shkruan bukuroshja./newsbomb

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).